4922-331J API Delevan Inc.
4922.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 330NH 6.5A 9 MOHM SMD
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor Power Molded/Unshielded Wirewound 0.33uH 5% 1KHz Ferrite 6.5A 0.009Ohm DCR 4922 T/R.
Інші пропозиції 4922-331J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4922-331J 4922-331J Виробник : API Delevan page77_4922.pdf Inductor Power Molded/Unshielded Wirewound 0.33uH 5% 1KHz Ferrite 6.5A 0.009Ohm DCR 4922 T/R