4922-331L
4922-331L API Delevan Inc.
4922.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 330NH 6.5A 9 MOHM SMD
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor Power Molded/Unshielded Wirewound 0.33uH 15% 1KHz Ferrite 6.5A 0.009Ohm DCR 4922 T/R.
Інші пропозиції 4922-331L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4922-331L 4922-331L Виробник : API Delevan page77_4922.pdf Inductor Power Molded/Unshielded Wirewound 0.33uH 15% 1KHz Ferrite 6.5A 0.009Ohm DCR 4922 T/R
товару немає в наявності
4922-331L 4922-331L Виробник : API Delevan Inc. 4922.pdf Description: FIXED IND 330NH 6.5A 9 MOHM SMD
товару немає в наявності
4922-331L 4922-331L Виробник : API Delevan 4922-12258.pdf Fixed Inductors 0.33 uH
4922-331L 4922-331L Виробник : Delevan page77_4922-3359711.pdf Power Inductors - SMD 0.33 uH