4922-391J
4922-391J API Delevan
page77_4922.pdf
Виробник: API Delevan
Inductor Power Molded/Unshielded Wirewound 0.39uH 5% 1KHz Ferrite 6.25A 0.0095Ohm DCR 4922 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 390NH 6.25A 9.5MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 9.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 6.25A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.230" (5.84mm), Inductance: 390 nH, Current Rating (Amps): 6.25 A.
Інші пропозиції 4922-391J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4922-391J Виробник : Delevan page77_4922.pdf Description: FIXED IND 390NH 6.25A 9.5MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 9.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 6.25A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.230" (5.84mm)
Inductance: 390 nH
Current Rating (Amps): 6.25 A