4C24-P125-I5
4C24-P125-I5 Advanced Energy / Ultravolt
ENG_HV_High_Power_1_8C_6C_235_01_08_08_24.pdf
Виробник: Advanced Energy / Ultravolt
Non-Isolated DC/DC Converters HPC-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +4000V DC HVout, 125W, Chassis/Thru-hole Mount, Regulated, I5 Interface 0 to +5 Monitors/Controls
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Non-Isolated DC/DC Converters HPC-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +4000V DC HVout, 4000W, Chassis/Thru-hole Mount, Regulated, I5 Interface 0 to +5 Monitors/Controls.
Інші пропозиції 4C24-P125-I5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4C24-P125-I5 4C24-P125-I5 Виробник : Advanced Energy ENG_HPCSeriesDS_230_AA-1137704.pdf Non-Isolated DC/DC Converters HPC-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +4000V DC HVout, 4000W, Chassis/Thru-hole Mount, Regulated, I5 Interface 0 to +5 Monitors/Controls