4C24-P125
4C24-P125 Advanced Energy
ENG_HPCSeriesDS_230_AA-1137704.pdf
Виробник: Advanced Energy
Non-Isolated DC/DC Converters HPC-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +4000V DC HVout, 4000W, Chassis/Thru-hole Mount, Regulated, Standard Interface
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4C24-P125 4C24-P125 Виробник : Advanced Energy / Ultravolt ENG_HPCSeriesDS_230_AA-1137704.pdf Non-Isolated DC/DC Converters HPC-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +4000V DC HVout, 125W, Chassis/Thru-hole Mount, Regulated, Standard Interface