4C24-P60-I5
4C24-P60-I5 Advanced Energy / Ultravolt
ENG_HV_High_Power_1_8C_6C_235_01_08_08_24-3326458.pdf
Виробник: Advanced Energy / Ultravolt
Non-Isolated DC/DC Converters HPC-Series DC to HVDC Converter, Single output (Unipolar), +24V Input, +4000V DC HVout, 60W, Chassis/Thru-hole Mount, Regulated, I5 Interface 0 to +5 Monitors/Controls
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук