4DLCD-32QA
4DLCD-32QA 4D Systems Pty Ltd
484
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2"
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: Parallel, 16-Bit (RGB)
Viewing Area: 49.80mm W x 70.20mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
Part Status: Active
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: Parallel, 16-Bit (RGB), Viewing Area: 49.80mm W x 70.20mm H, Dot Pixels: 240 x 320, Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive, Part Status: Active.
Інші пропозиції 4DLCD-32QA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4DLCD-32QA
Код товару: 154994
Додати до обраних Обраний товар
товару немає в наявності
4DLCD-32QA 4DLCD-32QA Виробник : 4D Systems F6EDF2830215EFA9A9614D6D94D3499A69B0ADCC2B0EC6BF62A7C4BD35D0FFD1.pdf Display Modules 3.2" 240x320 RGB 65K Colour TFT Disp