4DPI-35-II
  • 4DPI-35-II
  • 4DPI-35-II
4DPI-35-II 4D Systems
4DPI-35-II.pdf
Виробник: 4D Systems
Category: Intelligent displays modules
Description: Display: TFT; 3.5"; 320x480; Illumin: LED; Dim: 56.6x97.6x20.3mm
Type of display: TFT
Screen size: 3.5"
Display resolution: 320x480
Illumination: LED
No. of colours: 65k
Dimensions: 56.6x97.6x20.3mm
Interface: SPI
Supply voltage: 3.3V DC; 5V DC
Kit contents: display module; documentation
Touchpad: resistance
Window dimensions (H x W): 49x73.4mm
Contrast: 250:1
Display features: smart
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 3.5"; 320x480; Illumin: LED; Dim: 56.6x97.6x20.3mm, Type of display: TFT, Screen size: 3.5", Display resolution: 320x480, Illumination: LED, No. of colours: 65k, Dimensions: 56.6x97.6x20.3mm, Interface: SPI, Supply voltage: 3.3V DC; 5V DC, Kit contents: display module; documentation, Touchpad: resistance, Window dimensions (H x W): 49x73.4mm, Contrast: 250:1, Display features: smart.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4DPI-35-II 4DPI-35-II Виробник : 4D Systems Pty Ltd Description: DISPL 3.5" 320X480 PRIMARY RASPB
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: SPI
Viewing Area: 73.40mm W x 49.00mm H
Dot Pixels: 480 x 320 (HVGA)
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
4DPI-35-II 4DPI-35-II Виробник : 4D Systems 0CDD14A84A60F69C7841EFC8B4E88611ECF71E76BC97BEEA08B4F540EF127A8C.pdf Raspberry Pi Hats / Add-on Boards 3.5", 320x480 pixel Raspberry Pi Rev 2