4SVPB100M
4SVPB100M Panasonic Electronic Components
AAB8000C187.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 100UF 20% 4V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 4 V
Ripple Current @ Low Frequency: 83.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.67 A @ 100 kHz
на замовлення 1169 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 100UF 20% 4V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 4 V, Ripple Current @ Low Frequency: 83.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.67 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції 4SVPB100M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4SVPB100M Виробник : Panasonic AAB8000C187-1019693.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 4v 100uf 6.3x4.9mm
4SVPB100M 4SVPB100M Виробник : Panasonic Electronic Components AAB8000C187.pdf Description: CAP ALUM POLY 100UF 20% 4V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 4 V