4SVPC150M
4SVPC150M Panasonic Electronic Components
AAB8000C256.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 4 V
Ripple Current @ Low Frequency: 98.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.97 A @ 100 kHz
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm), Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 4 V, Ripple Current @ Low Frequency: 98.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.97 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4SVPC150M 4SVPC150M Виробник : Panasonic Electronic Components AAB8000C256.pdf Description: CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 4 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
4SVPC150M 4SVPC150M Виробник : Panasonic SVPC_OS-1197065.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 4volts 150uF ESR 30mohm