4SVPC560M
4SVPC560M Panasonic Electronic Components
AAB8000C256.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V SMD
на замовлення 392 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 4volts 560uF ESR 22mohm.
Інші пропозиції 4SVPC560M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4SVPC560M 4SVPC560M Виробник : Panasonic Electronic Components AAB8000C256.pdf Description: CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V SMD
товару немає в наявності
4SVPC560M 4SVPC560M Виробник : Panasonic SVPC_OS-1197065.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 4volts 560uF ESR 22mohm