4SVPC560MX
4SVPC560MX Panasonic Electronic Components
AAB8000C256.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 4volts 560uF ESR 9mohm.
Інші пропозиції 4SVPC560MX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4SVPC560MX 4SVPC560MX Виробник : Panasonic Electronic Components AAB8000C256.pdf Description: CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V SMD
товару немає в наявності
4SVPC560MX 4SVPC560MX Виробник : Panasonic SVPC_OS-1197065.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 4volts 560uF ESR 9mohm