4SVPS680M
4SVPS680M Panasonic Electronic Components
AAB8000C232.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 20mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 4 V
Ripple Current @ Low Frequency: 206.5 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 4.13 A @ 100 kHz
на замовлення 810 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 20mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 4 V, Ripple Current @ Low Frequency: 206.5 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 4.13 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції 4SVPS680M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4SVPS680M Виробник : Panasonic AAB8000C232-1131435.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 4VDC, 680uF, 20mOhm
на замовлення 473 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
4SVPS680M 4SVPS680M Виробник : Panasonic Electronic Components AAB8000C232.pdf Description: CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 4 V