4SVT560M
4SVT560M Panasonic Electronic Components
ast-ind-134270.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V SMD
на замовлення 968 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Aluminium Organic Polymer Capacitors 4VDC 560uF 20% 1010mA 22mOhm.
Інші пропозиції 4SVT560M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4SVT560M 4SVT560M Виробник : Panasonic Electronic Components ast-ind-134270.pdf Description: CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V SMD
товару немає в наявності
4SVT560M 4SVT560M Виробник : Panasonic Panasonic_Capacitor OSCON (SVT Series) 103020.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 4VDC 560uF 20% 1010mA 22mOhm