4TAE470ML
4TAE470ML Panasonic Electronic Components
AAA8000C40.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 470UF 4V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: D3L
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 4 V
на замовлення 741 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 470UF 4V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 25mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: D3L, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4TAE470ML Виробник : Panasonic AAA8000C40-931406.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 4VDC 470uF 25m POSCAP AEC-Q200
на замовлення 2144 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
4TAE470ML 4TAE470ML Виробник : Panasonic Electronic Components AAA8000C40.pdf Description: CAP TANT POLY 470UF 4V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D3L
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 4 V