4TCE330MI
4TCE330MI Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 330UF 4V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 18mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: D2E
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 4 V
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 330UF 4V 2917, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 18mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: D2E, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4TCE330MI 4TCE330MI Виробник : Panasonic Electronic Components 685 Description: CAP TANT POLY 330UF 4V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D2E
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 4 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
4TCE330MI 4TCE330MI Виробник : Panasonic AAA8000C74-1142237.pdf Tantalum Capacitors - Polymer SMD 4VDC 330uF 18m POSCAP