4TCE470MCL
4TCE470MCL Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 470UF 4V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 12mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: D3L
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 4 V
на замовлення 2175 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 470UF 4V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 12mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: D3L, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Інші пропозиції 4TCE470MCL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4TCE470MCL 4TCE470MCL Виробник : Panasonic AAA8000C74-1142237.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 4VDC 470uF 12m POSCAP
на замовлення 2 шт:
4TCE470MCL 4TCE470MCL Виробник : Panasonic Electronic Components 685 Description: CAP TANT POLY 470UF 4V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D3L
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 4 V