4TPB330ML
4TPB330ML Panasonic
4TPB330ML
Виробник: Panasonic
Tantalum Capacitors - Polymer 4volts 330uF ESR 40mohm
на замовлення 1933 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 330UF 4V 2917, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: D3L, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4TPB330ML 4TPB330ML Виробник : Panasonic Electronic Components 4TPB330ML Description: CAP TANT POLY 330UF 4V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 40mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: D3L
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 4 V
на замовлення 997 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D3L
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 4 V