4TPE150MAZB
4TPE150MAZB Panasonic Electronic Components
TPE_Series_POSCAP_Rev02_Oct_2017.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 150UF 4V 1411
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 35mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: B2
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 4 V
на замовлення 30000 шт:
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 150UF 4V 1411, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 35mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: B2, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4TPE150MAZB 4TPE150MAZB Виробник : Panasonic AAA8000C36-947358.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 4volts 150uF ESR 35mohm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
4TPE150MAZB 4TPE150MAZB Виробник : Panasonic Electronic Components TPE_Series_POSCAP_Rev02_Oct_2017.pdf Description: CAP TANT POLY 150UF 4V 1411
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B2
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 4 V