4TPE220MAZB
4TPE220MAZB Panasonic Electronic Components
TPE_Series_POSCAP_Rev02_Oct_2017.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 220UF 4V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 35mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: B2
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 4 V
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 220UF 4V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 35mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: B2, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4TPE220MAZB 4TPE220MAZB Виробник : Panasonic Electronic Components TPE_Series_POSCAP_Rev02_Oct_2017.pdf Description: CAP TANT POLY 220UF 4V 1411
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B2
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 4 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
4TPE220MAZB 4TPE220MAZB Виробник : Panasonic TPE_Series_POSCAP_Rev02_Oct_2017.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 4volts 220uF ESR 35mohm