4TPE220MBB
4TPE220MBB PANASONIC
AAA8000C36.pdf
Виробник: PANASONIC
Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: tantalum-polymer; 220uF; 4VDC; 950mA; SMD; POSCAP TPE
Type of capacitor: tantalum-polymer
Mounting: SMD
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 4V DC
Body dimensions: 3.5x2.8x1.9mm
Tolerance: ±20%
Service life: 1000h
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: POSCAP TPE
Operating current: 0.95A
Impedance: 70mΩ
на замовлення 50 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 220UF 4V 1411, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: B2, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4TPE220MBB 4TPE220MBB Виробник : Panasonic Panasonic_Capacitor_POSCAP__TPE_Series__070921-2489603.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 4VDC 220uF 20% ESR 70mOhm
на замовлення 3984 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
4TPE220MBB 4TPE220MBB Виробник : Panasonic Electronic Components 638 Description: CAP TANT POLY 220UF 4V 1411
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: B2
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 4 V
Мінімальне замовлення: 3
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B2
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 4 V