4TPE220MF
4TPE220MF PANASONIC
6TPE150MI.PDF
Виробник: PANASONIC
Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: tantalum-polymer; low ESR; 220uF; 4VDC; 3100mA; SMD
Type of capacitor: tantalum-polymer
Mounting: SMD
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 4V DC
Body dimensions: 7.3x4.3x1.8mm
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...105°C
Manufacturer series: POSCAP TPE
Operating current: 3.1A
Kind of capacitor: low ESR
Impedance: 15mΩ
Service life: 2000h
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 220UF 4V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Manufacturer Size Code: D2E, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4TPE220MF 4TPE220MF Виробник : Panasonic Electronic Components 4TPE220MF Description: CAP TANT POLY 220UF 4V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 15mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: D2E
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 4 V
на замовлення 3502 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
4TPE220MF 4TPE220MF Виробник : Panasonic 4TPE220MF Tantalum Capacitors - Polymer 4volts 220uF ESR 15mohm
Мінімальне замовлення: 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D2E
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 4 V