4TPE470MCL
4TPE470MCL Panasonic Electronic Components
4TPE470MCL
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 470UF 4V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 12mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: D3L
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 4 V
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - 4TPE470MCL - Tantal-Polymer-Kondensator, 470 µF, ± 20%, 4 V, D3L, 0.012 ohm, 2917 [Metrisch 7343], tariffCode: 85322200, Produkthöhe: 2.8mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343], hazardous: false, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.012ohm, Produktlänge: 7.3mm, euEccn: NLR, Kapazität: 470µF, Spannung (DC): 4V, Rippelstrom: 3.5A, Produktpalette: POSCAP TPE Series, Hersteller-Größencode: D3L, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 4.3mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4TPE470MCL 4TPE470MCL Виробник : PANASONIC 4423906.pdf Description: PANASONIC - 4TPE470MCL - Tantal-Polymer-Kondensator, 470 µF, ± 20%, 4 V, D3L, 0.012 ohm, 2917 [Metrisch 7343]
tariffCode: 85322200
Produkthöhe: 2.8mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch 7343]
hazardous: false
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.012ohm
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 470µF
Spannung (DC): 4V
Rippelstrom: 3.5A
Produktpalette: POSCAP TPE Series
Hersteller-Größencode: D3L
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
4TPE470MCL 4TPE470MCL Виробник : Panasonic AAA8000C36-944332.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 4volts 470uF ESR 12mohm
Мінімальне замовлення: 4
4TPE470MCL 4TPE470MCL Виробник : Panasonic Electronic Components 4TPE470MCL Description: CAP TANT POLY 470UF 4V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D3L
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 4 V
Мінімальне замовлення: 3
tariffCode: 85322200
Produkthöhe: 2.8mm
hazardous: false
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 470µF
Spannung (DC): 4V
Rippelstrom: 3.5A
Hersteller-Größencode: D3L
productTraceability: No
Produktbreite: 4.3mm