4TPE470MIL
4TPE470MIL Panasonic Electronic Components
4TPE470MIL
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP TANT POLY 470UF 4V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 18mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: D3L
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 4 V
на замовлення 2500 шт:
Написати відгук
Description: PANASONIC - 4TPE470MIL - Tantal-Polymer-Kondensator, 470 µF, ± 20%, 4 V, D, 0.018 ohm, 2917 [Metrisch: 7343], tariffCode: 85322200, Produkthöhe: 2.8mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch: 7343], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 0, Qualifikation: 0, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.018ohm, Produktlänge: 7.3mm, euEccn: NLR, Kapazität: 470µF, Spannung (DC): 4V, Rippelstrom: 2.8A, Produktpalette: POSCAP TPE Series, Hersteller-Größencode: D, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 0, Produktbreite: 4.3mm, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4TPE470MIL 4TPE470MIL Виробник : PANASONIC AAA8000C36.pdf Description: PANASONIC - 4TPE470MIL - Tantal-Polymer-Kondensator, 470 µF, ± 20%, 4 V, D, 0.018 ohm, 2917 [Metrisch: 7343]
tariffCode: 85322200
Produkthöhe: 2.8mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch: 7343]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 0
Qualifikation: 0
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.018ohm
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 470µF
Spannung (DC): 4V
Rippelstrom: 2.8A
Produktpalette: POSCAP TPE Series
Hersteller-Größencode: D
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 0
Produktbreite: 4.3mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 35 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
4TPE470MIL 4TPE470MIL Виробник : Panasonic 4TPE470MIL Tantalum Capacitors - Polymer 4volts 470uF ESR 18mohm
Мінімальне замовлення: 3
4TPE470MIL 4TPE470MIL Виробник : Panasonic Electronic Components 4TPE470MIL Description: CAP TANT POLY 470UF 4V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D3L
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 4 V