4TPF680MZH
4TPF680MZH PANASONIC
PANA-S-A0013040958-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: PANASONIC
Description: PANASONIC - 4TPF680MZH - Tantal-Polymer-Kondensator, 680 µF, ± 20%, 4 V, D4, 0.035 ohm, 2917 [Metrisch: 7343]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 3.8mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch: 7343]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.035ohm
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 680µF
Spannung (DC): 4V
Rippelstrom: 2.35A
Produktpalette: POSCAP TPF
Hersteller-Größencode: D4
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: 4.3mm
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - 4TPF680MZH - Tantal-Polymer-Kondensator, 680 µF, ± 20%, 4 V, D4, 0.035 ohm, 2917 [Metrisch: 7343], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 3.8mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2917 [Metrisch: 7343], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.035ohm, Produktlänge: 7.3mm, euEccn: NLR, Kapazität: 680µF, Spannung (DC): 4V, Rippelstrom: 2.35A, Produktpalette: POSCAP TPF, Hersteller-Größencode: D4, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: 4.3mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4TPF680MZH 4TPF680MZH Виробник : PANASONIC PANA-S-A0013040958-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: PANASONIC - 4TPF680MZH - Tantal-Polymer-Kondensator, 680 µF, ± 20%, 4 V, D4, 0.035 ohm, 2917 [Metrisch: 7343]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 3.8mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Produktlänge: 7.3mm
euEccn: NLR
Kapazität: 680µF
Spannung (DC): 4V
Rippelstrom: 2.35A
Produktpalette: POSCAP TPF
Hersteller-Größencode: D4
Produktbreite: 4.3mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
4TPF680MZH 4TPF680MZH Виробник : PANASONIC 2R5TPF680ML.PDF Category: SMD Polymer Capacitors
Description: Capacitor: tantalum-polymer; 680uF; 4VDC; 2350mA; SMD; POSCAP TPF
Type of capacitor: tantalum-polymer
Mounting: SMD
Manufacturer series: POSCAP TPF
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 680µF
Body dimensions: 7.3x4.3x3.8mm
Impedance: 35mΩ
Tolerance: ±20%
Operating current: 2.35A
Operating voltage: 4V DC
Service life: 2000h
на замовлення 20 шт:
Мінімальне замовлення: 10
4TPF680MZH 4TPF680MZH Виробник : Panasonic Panasonic_Capacitor POSCAP (TPF Series) 070921.pdf Tantalum Capacitors - Polymer 4VDC 680uF 20% ESR 35mOhm
Мінімальне замовлення: 2
4TPF680MZH 4TPF680MZH Виробник : Panasonic Electronic Components 643 Description: CAP TANT POLY 680UF 4V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 35mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Manufacturer Size Code: D4
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 4 V
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D4
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 4 V