4TPG220M
4TPG220M Panasonic
AAA8000C32-944243.pdf
Виробник: Panasonic
Tantalum Capacitors - Polymer 4volts 220uF ESR 70mohm
на замовлення 2168 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 220UF 4V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: B15G, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4TPG220M 4TPG220M Виробник : Panasonic Electronic Components AAA8000C32.pdf Description: CAP TANT POLY 220UF 4V 1411
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: B15G
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 4 V
на замовлення 500 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B15G
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 4 V