Продукція > BOURNS > PWR221T-30-5R00F
PWR221T-30-5R00F
PWR221T-30-5R00F Bourns
pwr221t-30.pdf
Виробник: Bourns
Res Thick Film 5 Ohm 1% 2.25/30W ±100ppm/°C Epoxy TO-220 RDL Automotive AEC-Q200 Tube
на замовлення 155 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOURNS - PWR221T-30-5R00F - Strommesswiderstand, 5 ohm, PWR221T-30 Series, 30 W, Dickschichtwiderstand, TO-220, ± 1%, tariffCode: 85331000, Produkthöhe: 16.26mm, rohsCompliant: Y-EX, Bauform/Gehäuse des Widerstands: TO-220, Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 30W, isCanonical: Y, Widerstand: 5ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C, Produktlänge: 10.41mm, euEccn: NLR, Produktpalette: PWR221T-30 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Produktbreite: 3.18mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PWR221T-30-5R00F PWR221T-30-5R00F Виробник : Bourns pwr221t-30.pdf Res Thick Film 5 Ohm 1% 2.25/30W ±100ppm/°C Epoxy TO-220 RDL Automotive AEC-Q200 Tube
на замовлення 135 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
на замовлення 155 шт:
Мінімальне замовлення: 24
на замовлення 135 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 100 шт:
Мінімальне замовлення: 41
на замовлення 700 шт:
Мінімальне замовлення: 50
PWR221T-30-5R00F PWR221T-30-5R00F Виробник : BOURNS PWR221T-30.pdf Category: Power resistors
Description: Resistor: thick film; THT; TO220; 5Ω; 30W; ±1%; 250V; -55÷150°C
Case: TO220
Mounting: THT
Resistor features: needs additional heatsink
Type of resistor: thick film
Operating temperature: -55...150°C
Resistance:
Power: 30W
Tolerance: ±1%
Power without heatsink: 2.25W
Operating voltage: 250V
на замовлення 249 шт:
PWR221T-30-5R00F PWR221T-30-5R00F Виробник : Bourns Inc. PWR221T-30.pdf Description: RES 5 OHM 1% 30W TO220-2
Power (Watts): 30W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-2 Full Pack
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: TO-220
Height - Seated (Max): 0.760" (19.30mm)
Part Status: Active
Resistance: 5 Ohms
на замовлення 996 шт:
PWR221T-30-5R00F PWR221T-30-5R00F Виробник : Bourns pwr221t_30.pdf Thick Film Resistors - Through Hole Pwr Resistor 1% 5 Ohms -55Cto150C
на замовлення 350 шт:
PWR221T-30-5R00F PWR221T-30-5R00F Виробник : BOURNS BOUR-S-A0013056801-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: BOURNS - PWR221T-30-5R00F - Strommesswiderstand, 5 ohm, PWR221T-30 Series, 30 W, Dickschichtwiderstand, TO-220, ± 1%
tariffCode: 85331000
Produkthöhe: 16.26mm
rohsCompliant: Y-EX
Bauform/Gehäuse des Widerstands: TO-220
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 30W
isCanonical: Y
Widerstand: 5ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C
Produktlänge: 10.41mm
euEccn: NLR
Produktpalette: PWR221T-30 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Produktbreite: 3.18mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 198 шт:
Мінімальне замовлення: 2
5 Ohm 30W 1% TO-220 (PWR221T-30-5R00F)
Додати до обраних Обраний товар
Вивідні резистори > 50W (потужні в корпусі TO-220)
товару немає в наявності