500R07N150JV4T
500R07N150JV4T Johanson Dielectrics Inc.
johanson-dielectrics-product-catalog.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0402
на замовлення 220000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 15pF 5% NPO.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R07N150JV4T 500R07N150JV4T Виробник : Johanson surface-mount-mlcc-10-200vdc.pdf Cap Ceramic 15pF 50V C0G 5% Pad SMD 0402 125°C T/R
Кількість Ціна
500R07N150JV4T 500R07N150JV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-dielectrics-product-catalog.pdf Description: CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0402
Мінімальне замовлення: 37
Мінімальне замовлення: 80
500R07N150JV4T 500R07N150JV4T Виробник : Johanson Dielectrics johanson_joha_s_a0008490164_1-1990443.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 15pF 5% NPO