500R07N1R0CV4T
500R07N1R0CV4T Johanson Dielectrics
jdi-surface-mount-1062145.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1.0pF NPO
на замовлення 48200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 500R07N1R0CV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R07N1R0CV4T 500R07N1R0CV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. jdi-product-catalog.pdf Description: CAP CER 1PF 50V NP0 0402
на замовлення 11 шт:
товару немає в наявності