Продукція > JOHANSON > 500R07N220JV4T
500R07N220JV4T
500R07N220JV4T Johanson
surface-mount-mlcc-10-200vdc.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 22pF 50V C0G 5% Pad SMD 0402 125°C T/R
на замовлення 3688 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 22pF 5% NPO.
Інші пропозиції 500R07N220JV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R07N220JV4T 500R07N220JV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-dielectrics-product-catalog.pdf Description: CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 0402
500R07N220JV4T 500R07N220JV4T Виробник : Johanson Dielectrics johanson_joha_s_a0008490164_1-1990443.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 22pF 5% NPO
500R07N220JV4T 500R07N220JV4T Виробник : Johanson surface-mount-mlcc-10-200vdc.pdf Cap Ceramic 22pF 50V C0G 5% Pad SMD 0402 125°C T/R
на замовлення 100 шт: