500R07N330JV4T
500R07N330JV4T Johanson Dielectrics Inc.
johanson-dielectrics-product-catalog.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 0402
на замовлення 150000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 33pF 5% NPO.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R07N330JV4T 500R07N330JV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-dielectrics-product-catalog.pdf Description: CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 0402
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
500R07N330JV4T 500R07N330JV4T Виробник : Johanson Dielectrics johanson_joha_s_a0008490164_1-1990443.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 33pF 5% NPO