500R07N470JV4T
500R07N470JV4T Johanson Dielectrics Inc.
jdi-product-catalog.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 47PF 50V NP0 0402
на замовлення 34614 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 47pF 5% NPO.
Інші пропозиції 500R07N470JV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R07N470JV4T 500R07N470JV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. jdi-product-catalog.pdf Description: CAP CER 47PF 50V NP0 0402
500R07N470JV4T 500R07N470JV4T Виробник : Johanson Dielectrics jdi-surface-mount-1062145.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 47pF 5% NPO