500R07N6R8CV4T
500R07N6R8CV4T Johanson Dielectrics Inc.
johanson-dielectrics-product-catalog.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 6.8PF 50V C0G/NP0 0402
на замовлення 506 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 6.8pF NPO.
Інші пропозиції 500R07N6R8CV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R07N6R8CV4T 500R07N6R8CV4T Виробник : Johanson Dielectrics jdi-surface-mount-1062145.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 6.8pF NPO
на замовлення 24972 шт:
500R07N6R8CV4T 500R07N6R8CV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-dielectrics-product-catalog.pdf Description: CAP CER 6.8PF 50V C0G/NP0 0402