500R07S130GV4T
500R07S130GV4T Johanson Technology Inc.
johanson-technology-multi-layer-high-q-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: CAP CER 13PF 50V C0G/NP0 0402
на замовлення 14074 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 13pF 2%.
Інші пропозиції 500R07S130GV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R07S130GV4T 500R07S130GV4T Виробник : Johanson Technology Inc. johanson-technology-multi-layer-high-q-capacitors.pdf Description: CAP CER 13PF 50V C0G/NP0 0402
500R07S130GV4T 500R07S130GV4T Виробник : Johanson Dielectrics JTI-CAT-MLCC-HighQ-1101025.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 13pF 2%