Продукція > JOHANSON > 500R07S1R2AV4Y
500R07S1R2AV4Y
500R07S1R2AV4Y Johanson
johanson-technology-multi-layer-high-q-capacitors.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 1.2pF 50V C0G 0.05pF Pad SMD 0402 125°C Ultra Low ESR T/R
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 58
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 500R07S1R2AV4Y
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R07S1R2AV4Y 500R07S1R2AV4Y Виробник : Johanson johanson-technology-multi-layer-high-q-capacitors.pdf Cap Ceramic 1.2pF 50V C0G 0.05pF Pad SMD 0402 125°C Ultra Low ESR T/R
на замовлення 400 шт: