Продукція > JOHANSON > 500R07S2R2DV4T
500R07S2R2DV4T
500R07S2R2DV4T Johanson
johanson-technology-multi-layer-high-q-capacitors.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 2.2pF 50V C0G 0.5pF Pad SMD 0402 125°C Ultra Low ESR T/R
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R07S2R2DV4T 500R07S2R2DV4T Виробник : Johanson johanson-technology-multi-layer-high-q-capacitors.pdf Cap Ceramic 2.2pF 50V C0G 0.5pF Pad SMD 0402 125°C Ultra Low ESR T/R
Кількість Ціна
500R07S2R2DV4T 500R07S2R2DV4T Виробник : Johanson Dielectrics JTI-CAT-MLCC-HighQ-1101025.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 2.2pF
500R07S2R2DV4T 500R07S2R2DV4T Виробник : Johanson Technology Inc. JTI-CAT-MLCC-HighQ.pdf Description: CAP CER 2.2PF 50V NP0 0402
на замовлення 6 шт:
500R07S2R2DV4T 500R07S2R2DV4T Виробник : Johanson JTI-CAT-MLCC-HighQ.pdf Cap Ceramic 2.2pF 50V C0G 0.5pF Pad SMD 0402 125°C T/R
товару немає в наявності