Продукція > JOHANSON > 500R07S4R7CV4T-MQ
500R07S4R7CV4T-MQ
500R07S4R7CV4T-MQ Johanson
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 4.7pF 50V C0G 0.25pF Pad SMD 0402 125°C T/R
на замовлення 80000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R07S4R7CV4T-MQ 500R07S4R7CV4T-MQ Виробник : Johanson Cap Ceramic 4.7pF 50V C0G 0.25pF Pad SMD 0402 125°C T/R
Кількість Ціна