Продукція > JOHANSON > 500R07S9R1BV4T
500R07S9R1BV4T
500R07S9R1BV4T Johanson
johanson-technology-multi-layer-high-q-capacitors.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 9.1pF 50V C0G 0.1pF Pad SMD 0402 125°C Ultra Low ESR T/R
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R07S9R1BV4T 500R07S9R1BV4T Виробник : Johanson Technology Inc. johanson-technology-multi-layer-high-q-capacitors.pdf Description: CAP CER 9.1PF 50V C0G/NP0 0402
Кількість Ціна
500R07S9R1BV4T 500R07S9R1BV4T Виробник : Johanson johanson-technology-multi-layer-high-q-capacitors.pdf Cap Ceramic 9.1pF 50V C0G 0.1pF Pad SMD 0402 125°C Ultra Low ESR T/R
Мінімальне замовлення: 13
500R07S9R1BV4T 500R07S9R1BV4T Виробник : Johanson Dielectrics JTI-CAT-MLCC-HighQ-1101025.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 9.1pF
товару немає в наявності