Продукція > JOHANSON > 500R07W152JV4T
500R07W152JV4T
500R07W152JV4T Johanson
surface-mount-mlcc-10-200vdc.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 0.0015uF 50V X7R 5% Pad SMD 0402 125°C T/R
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1500pF 5% X7R.
Інші пропозиції 500R07W152JV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R07W152JV4T 500R07W152JV4T Виробник : Johanson Dielectrics jdi-surface-mount-1062145.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1500pF 5% X7R
500R07W152JV4T 500R07W152JV4T Виробник : Johanson surface-mount-mlcc-10-200vdc.pdf Cap Ceramic 0.0015uF 50V X7R 5% Pad SMD 0402 125°C T/R