Продукція > JOHANSON > 500R07W222KV4T
500R07W222KV4T
500R07W222KV4T Johanson
surface-mount-mlcc-10-200vdc.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 0.0022uF 50V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C T/R
на замовлення 18060 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 2200pF 10% X7R.
Інші пропозиції 500R07W222KV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R07W222KV4T 500R07W222KV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-dielectrics-product-catalog.pdf Description: CAP CER 2200PF 50V X7R 0402
500R07W222KV4T 500R07W222KV4T Виробник : Johanson Dielectrics jdi-surface-mount-1062145.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 2200pF 10% X7R
500R07W222KV4T 500R07W222KV4T Виробник : Johanson surface-mount-mlcc-10-200vdc.pdf Cap Ceramic 0.0022uF 50V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C T/R