500R07W332KV4T
500R07W332KV4T Johanson Dielectrics
johanson_joha_s_a0008490164_1-1990443.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 3300pF 10% X7R
на замовлення 98569 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 500R07W332KV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R07W332KV4T 500R07W332KV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. jdi-product-catalog.pdf Description: CAP CER 3300PF 50V X7R 0402
на замовлення 11 шт:
товару немає в наявності