500R07W471KV4T
500R07W471KV4T Johanson Dielectrics Inc.
johanson-dielectrics-product-catalog.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 470PF 50V X7R 0402
на замовлення 70000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 470pF 10% X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R07W471KV4T 500R07W471KV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-dielectrics-product-catalog.pdf Description: CAP CER 470PF 50V X7R 0402
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
500R07W471KV4T 500R07W471KV4T Виробник : Johanson Dielectrics johanson_joha_s_a0008490164_1-1990443.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 470pF 10% X7R