500R07W472KV4T
500R07W472KV4T Johanson Dielectrics Inc.
johanson-dielectrics-product-catalog.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 4700PF 50V X7R 0402
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 4700pF 10% X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R07W472KV4T 500R07W472KV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-dielectrics-product-catalog.pdf Description: CAP CER 4700PF 50V X7R 0402
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
500R07W472KV4T 500R07W472KV4T Виробник : Johanson Dielectrics jdi-surface-mount-1062145.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 4700pF 10% X7R