Продукція > JOHANSON > 500R14N100JV4T
500R14N100JV4T
500R14N100JV4T Johanson
surface-mount-mlcc-10-200vdc.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 10pF 50V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C Extreme Low ESR T/R
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R14N100JV4T 500R14N100JV4T Виробник : Johanson surface-mount-mlcc-10-200vdc.pdf Cap Ceramic 10pF 50V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C Extreme Low ESR T/R
Кількість Ціна
500R14N100JV4T 500R14N100JV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-dielectrics-product-catalog.pdf Description: CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0603
Мінімальне замовлення: 55
Мінімальне замовлення: 12
500R14N100JV4T 500R14N100JV4T Виробник : Johanson Dielectrics johanson_joha_s_a0008490164_1-1990443.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 10pF 5% NPO
Мінімальне замовлення: 13