Продукція > JOHANSON > 500R14N150JV4T
500R14N150JV4T
500R14N150JV4T Johanson
surface-mount-mlcc-10-200vdc.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 15pF 50V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C T/R
на замовлення 7656 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 15pF 5% NPO.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R14N150JV4T 500R14N150JV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-dielectrics-product-catalog.pdf Description: CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0603
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
500R14N150JV4T 500R14N150JV4T Виробник : Johanson Dielectrics johanson_joha_s_a0008490164_1-1990443.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 15pF 5% NPO
Мінімальне замовлення: 25
500R14N150JV4T 500R14N150JV4T Виробник : Johanson surface-mount-mlcc-10-200vdc.pdf Cap Ceramic 15pF 50V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C T/R