Продукція > JOHANSON > 500R14N1R0CV4T
500R14N1R0CV4T
500R14N1R0CV4T Johanson
jdi_surface-mount_2005-09.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 1pF 50V C0G 0.25pF Pad SMD 0603 125°C T/R
на замовлення 3987 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1.0pF NPO.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R14N1R0CV4T 500R14N1R0CV4T Виробник : Johanson jdi_surface-mount_2005-09.pdf Cap Ceramic 1pF 50V C0G 0.25pF Pad SMD 0603 125°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 132
500R14N1R0CV4T 500R14N1R0CV4T Виробник : Johanson Dielectrics jdi-surface-mount-1062145.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1.0pF NPO