Продукція > JOHANSON > 500R14N470JV4T
500R14N470JV4T
500R14N470JV4T Johanson
surface-mount-mlcc-10-200vdc.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 47pF 50V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C T/R
на замовлення 48000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 47pF 5% NPO.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R14N470JV4T 500R14N470JV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-dielectrics-product-catalog.pdf Description: CAP CER 47PF 50V C0G/NP0 0603
на замовлення 475 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
500R14N470JV4T 500R14N470JV4T Виробник : Johanson Dielectrics jdi-surface-mount-1062145.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 47pF 5% NPO
Мінімальне замовлення: 24
500R14N470JV4T 500R14N470JV4T Виробник : Johanson surface-mount-mlcc-10-200vdc.pdf Cap Ceramic 47pF 50V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C T/R