500R14W102KV4T
500R14W102KV4T Johanson Dielectrics
jdi-surface-mount-1062145.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 1000pF 10% X7R
на замовлення 27653 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції 500R14W102KV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R14W102KV4T 500R14W102KV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-dielectrics-product-catalog.pdf Description: CAP CER 1000PF 50V X7R 0603
товару немає в наявності