500R14W103KV4T
500R14W103KV4T Johanson Dielectrics
jdi-surface-mount-1062145.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.01uF 10% X7R
на замовлення 10807 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 500R14W103KV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R14W103KV4T 500R14W103KV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. jdi-product-catalog.pdf Description: CAP CER 10000PF 50V X7R 0603
товару немає в наявності