500R14W104KV4T
500R14W104KV4T Johanson Dielectrics
johanson_johas00858-1.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volts 0.1uF 10% X7R
на замовлення 161428 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 500R14W104KV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
500R14W104KV4T 500R14W104KV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. jdi-product-catalog.pdf Description: CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
товару немає в наявності